III klubas 

Klubo vadovas

Ernestas Lapinskas – psichologas, žmogiškųjų resursų valdymo specialistas, „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas.

Ernesto specializacija – vadovų konsultavimas, komandos formavimas, strateginių sesijų  moderavimas, įmonės poreikiams pritaikytų mokymų vedimas. Ernestas turi daugiau nei 10 metų darbo patirtį su verslo įmonėmis Lietuvoje bei lietuviškų įmonių atstovybėmis Ukrainoje, Latvijoje, Rusijoje. Ernestas padeda įmonėms personalo atrankose ir konsultuoja, kaip psichologas.

Klubo programa 2016-2017 m.

Metų tema: Vadovo kompasas: svarbiausi vadovo pasirinkimai organizacijoje

Dauguma vadovų turi susikūrę idilišką savo organizacijos vaizdą. Tačiau patyręs vadovas žino, – svajoti apie tokią organizaciją ir ją turėti yra du skirtingi dalykai. Norėdami panaikinti spragą tarp to, ką turime ir to, ko norime, privalome išsigryninti savo organizacijos vertybes: kultūrą, principus, nuostatas.

Metų programa skirta vadovams, kurie norėtų geriau suprasti, kaip kuriamos vertybės ir yra pasirengę atrasti naujas vadovavimo perspektyvas.

Ką aš, kaip vadovas, norėčiau pakeisti savyje ir nuo ko turėčiau pradėti. Įvairūs požiūriai į augimą ir savipagalbą. Kaip pamatuoti pokyčio riziką.

Kaip nenuslėpti tiesos ir neprarasti santykio. Kaip išmokti priimti kritiką. Metinių pokalbių reikšmė vadovui – jų pažadai ir netesėjimai.

Eksperimentuosime mažose grupelėse priimdami ir teikdami grįžtamąjį ryšį, dalinsime patirtimi.

Kada darbas komandoje apsimoka ir kada ne. Kaip įdarbinti iniciatyvą? Ar įmanomas komandinis darbas be lyderio? Praktinis darbas išmėginant įvairias darbo komandoje teorijas.

Dviejų dienų išvažiuojamoji sesija.

Kokios vadovavimo sistemos padeda organizacijai išlikti proaktyviai ir savarankiškai priimant sprendimus, nelaukiant vadovo nurodymų? Kokie efektyviausi vadovo delegavimo stiliai. Kiek laisvės reikia organizacijai nuo vadovo, kiek laisvės reikia vadovui.
Skirtingos kultūros pasižymi savitomis stiprybėmis bei silpnybėmis. Kokiai organizacinei kultūrai atstovauju ir ką norėčiau joje keisti? Nuo ko priklauso kultūros pokytis organizacijoje?
Kokios baimės dažniausiai persekioja vadovus? Kiek jos padeda siekti tikslų, kiek stabdo organizacijos plėtrą? Kaip vadovo pažeidžiamumas gali padėti organizacijai?
Patyriminė sesija eksperimentuojant su įvairiomis technikomis ieškant savyje kūrybisto. Kaip pamatuoti savo organizacijos kūrybiškumą?

Klubo istorija

  • 2015-2016 m.
    Klubo vadovė – Rima Valantiejienė. Klubo programą galite peržiūrėti čia.
  • 2014-2015 m.
    Klubo vadovė – Rima Valantiejienė. Klubo programą galite peržiūrėti čia.